Ga naar de inhoud

VIND JOUW UPGRADE

Waar ben je naar op zoek?

Of ontdek Dyson, koffiemachines en haarstyling.

Shark

Shark HD604 1SEU Glam Multistyler 4-in-1

Deze Shark HD604 1SEU Glam Multistyler 4-in-1 is ontworpen om snel te drogen zonder hitteschade. Het biedt een combinatie van temperatuurgeregelde keramische elementen en krachtige lucht om glanzende föhnlooks, zijdeachtig steil haar en volumineuze krullen te bereiken.

Bekijk alle details ↓
€ 379,00Op voorraad
Betalen via je bank
Bankoverschrijving
Bezorging in Nederland 2–5 werkdagen
netto breedte4.09 cm
netto hoogte27.4 cm
netto gewicht1.429 kg

GOED OM TE WETEN

Alle details.
De juiste keuze.

Alles over dit product, op één plek.

Een vraag? We helpen je graag
Beschrijving +

Deze Shark HD604 1SEU Glam Multistyler 4-in-1 is ontworpen om snel te drogen zonder hitteschade. Het biedt een combinatie van temperatuurgeregelde keramische elementen en krachtige lucht om glanzende föhnlooks, zijdeachtig steil haar en volumineuze krullen te bereiken. Met vier veelzijdige stylingtools is dit jouw alles-in-één oplossing voor salonwaardige resultaten thuis.

Het geheim van de Shark Glam multistyler is de Gloss Lock-technologie, die glans op droog haar vasthoudt voor een gladde, stralende finish die de hele dag blijft. De Silki tool werkt als zowel een hot tool als een luchtstraightener en zorgt zo voor een zijdezachte look zonder hitteschade – perfect voor nat-naar-droog styling, touch-ups en droge restyling. Bij natte en droge föhnlooks zorgt de Glossi Tool & Air Glosser voor hoogglanzende resultaten zonder pluis, waardoor het ideaal is voor het transformeren van alle haartypes.

De stylingconcentrator geeft je precisiecontrole over de luchtstroom, zodat je gemakkelijk strakke afwerkingen of volume kunt creëren. En als je krullen wilt, dan wikkelen, krullen en fixeren de automatische krullers je haar binnen enkele minuten. Dit stylingsysteem is geschikt voor elk type haar, waardoor het een veelzijdige aanvulling is op elke schoonheidsroutine.

De Shark Glam multistyler is afgewerkt met een luxe gouden kleur en is daarmee niet alleen functioneel maar ook stijlvol. Het heeft alles wat je nodig hebt: haardroger, stylingconcentrator, automatische krullers, Silki tool en Glossi tool. Of je nu gaat voor steil, golvend of krullend haar — deze multistyler zorgt voor een glanzend resultaat met minimale moeite en maximale zorg voor je haar. Ervaar de toekomst van styling – snel, glanzend en zonder hitteschade.

  • Premium multistyler en föhn met temperatuurgeregelde keramische elementen en een snelle luchtstroom met vier stylingtools
  • Stralend glanzend haar: Gloss Lock-technologie houdt glans vast op droog haar voor stijlen die de hele dag meegaan
  • Silki tool: De combinatie van temperatuurgeregelde keramische elementen en snelle luchtstroom zorgt voor een zijdezachte afwerking van zowel nat als droog haar, met tot 2x meer glans
  • Glossi Hot Tool & Air Glosser: föhn nat of droog en laat je haar glanzen zonder pluis.
    Maak haar glad en lang en creëer veerkracht, voor elk type haar
  • Automatische krullers: Het Coanda-effect wikkelt, krult en fixeert automatisch in enkele minuten en zonder hitteschade
  • Stylingconcentrator: Regelt de richting van de luchtstroom voor een gladde afwerking of blowout
  • Bevat: Silki tool, Glossi tool, automatische krullers, concentrator en hoofdeenheid.

 

Specificaties +
Merk

Shark

netto breedte

4.09 cm

netto hoogte

27.4 cm

netto gewicht

1.429 kg

netto diepte

4.29 cm

Haarstyler

Ja

Vermogen

1500 Watt

Warmtestanden

3

Snelheden

5

Artikelnummer
NL-00622356360289
EAN / GTIN
622356360289
Betaling
Bankoverschrijving

Je betaalt via bankoverschrijving vanuit je eigen bank. Na het plaatsen van je bestelling zie je de betaalinstructies. Vermeld je bestelnummer bij de overschrijving.

Je bestelling wacht op betaling. We verwerken en verzenden je bestelling zodra de betaling op onze rekening is ontvangen en gecontroleerd.

Meer over betalen
Verzending
Bezorging
Binnen Nederland
Verwachte levertijd
2–5 werkdagen
Bestellingen onder €75
€4,95
Bestellingen vanaf €75
Gratis verzending

De grens voor gratis verzending geldt voor het producttotaal na korting. Je ontvangt de verzendinformatie zodra je pakket onderweg is. Een afwijkende levertijd vermelden we bij het product of vóór het afronden van je bestelling.

Alles over bezorging
Retourneren

14 dagen om rustig te kiezen. Je kunt je aankoop zonder reden herroepen tot 14 dagen na de dag van ontvangst. Daarna heb je nog 14 dagen om het product terug te sturen.

Bij een gewone retour betaal je de retourverzendkosten. Bij een ondeugdelijk of verkeerd geleverd product zijn de noodzakelijke retourkosten voor ons. Terugbetaling gebeurt via het oorspronkelijke betaalmiddel.

Voor bepaalde verzegelde hygiëneproducten kan een uitzondering gelden na het verbreken van de verzegeling. Dit geldt niet automatisch voor alle verzorgingsapparaten. Lees de volledige voorwaarden op onze retourpagina.

Retourvoorwaarden & retour aanmelden

MOOI GEKOZEN

Jouw winkelmand.

Ruimte voor iets moois.

Je winkelmand is nog leeg. Ontdek jouw volgende favoriet.

Ontdek de collectie