Ga naar de inhoud

VIND JOUW UPGRADE

Waar ben je naar op zoek?

Of ontdek Dyson, koffiemachines en haarstyling.

Krups

KRUPS Nespresso XN306T Pixie Koffiecupmachine – Titan

Zet de lekkerste koffie met deze prachtige KRUPS Nespresso XN306T Pixie Koffiecupmachine – Titan ! Met zijn metalen zijkanten is deze machine ontworpen voor mensen die niet alleen houden van goede koffie, maar ook waarde hechten aan het uiterlijk van hun machine.

Bekijk alle details ↓
€ 157,00Op voorraad
Betalen via je bank
Bankoverschrijving
Bezorging in Nederland 2–5 werkdagen
Waterreservoir0.7 l.
netto breedte11.1 cm
netto hoogte23.5 cm

GOED OM TE WETEN

Alle details.
De juiste keuze.

Alles over dit product, op één plek.

Een vraag? We helpen je graag
Beschrijving +

Zet de lekkerste koffie met deze prachtige KRUPS Nespresso XN306T Pixie Koffiecupmachine – Titan! Met zijn metalen zijkanten is deze machine ontworpen voor mensen die niet alleen houden van goede koffie, maar ook waarde hechten aan het uiterlijk van hun machine. Met slechts één druk op de knop kun je zowel espresso’s als lungo’s bereiden, waarbij de machine ervoor zorgt dat alle smaaknuances van jouw favoriete koffiecapsule vrijkomen. De Krups Pixie koffiecupmachine is geschikt voor Nespresso Original capsules, waardoor je kunt genieten van een breed scala aan koffiesmaken. Gebruikte capsules worden automatisch opgevangen in het opvangbakje, terwijl het lekbakje voorkomt dat je morsend je favoriete koffie zet. Dankzij zijn compacte formaat past de Pixie perfect in elke keuken. Het waterreservoir van de Pixie maakt het mogelijk om meerdere kopjes koffie te zetten zonder dat je steeds opnieuw hoeft bij te vullen. Met deze koffiemachine kun je je eigen barista worden en genieten van heerlijke koffie in een handomdraai.

 

  • 2 Koffiekeuzes – Druk eenvoudig op de knop om snel je Espresso of Lungo te bereiden.
  • Industrieel design – Een compacte en intuïtieve machine met gehamerde metalen zijpanelen.
  • Energiebesparing – De machine schakelt automatisch uit na 2 minuten inactiviteit.
  • Duurzaamheid – Nespresso capsules zijn recyclebaar. Alle aluminium capsules verzameld door Nespresso word en gerecycled.
Specificaties +
Merk

Krups

Waterreservoir

0.7 l.

netto breedte

11.1 cm

netto hoogte

23.5 cm

netto diepte

32.6 cm

bruto breedte

10 cm

bruto hoogte

5 cm

bruto diepte

10 cm

bruto gewicht

3 kg

Afneembaar

Ja

Automatische uitschakeling

Ja

netto gewicht

2.589 kg

Nespresso-automaat

Ja

Artikelnummer
NL-03045380024847
EAN / GTIN
3045380024847
Betaling
Bankoverschrijving

Je betaalt via bankoverschrijving vanuit je eigen bank. Na het plaatsen van je bestelling zie je de betaalinstructies. Vermeld je bestelnummer bij de overschrijving.

Je bestelling wacht op betaling. We verwerken en verzenden je bestelling zodra de betaling op onze rekening is ontvangen en gecontroleerd.

Meer over betalen
Verzending
Bezorging
Binnen Nederland
Verwachte levertijd
2–5 werkdagen
Bestellingen onder €75
€4,95
Bestellingen vanaf €75
Gratis verzending

De grens voor gratis verzending geldt voor het producttotaal na korting. Je ontvangt de verzendinformatie zodra je pakket onderweg is. Een afwijkende levertijd vermelden we bij het product of vóór het afronden van je bestelling.

Alles over bezorging
Retourneren

14 dagen om rustig te kiezen. Je kunt je aankoop zonder reden herroepen tot 14 dagen na de dag van ontvangst. Daarna heb je nog 14 dagen om het product terug te sturen.

Bij een gewone retour betaal je de retourverzendkosten. Bij een ondeugdelijk of verkeerd geleverd product zijn de noodzakelijke retourkosten voor ons. Terugbetaling gebeurt via het oorspronkelijke betaalmiddel.

Voor bepaalde verzegelde hygiëneproducten kan een uitzondering gelden na het verbreken van de verzegeling. Dit geldt niet automatisch voor alle verzorgingsapparaten. Lees de volledige voorwaarden op onze retourpagina.

Retourvoorwaarden & retour aanmelden

MOOI GEKOZEN

Jouw winkelmand.

Ruimte voor iets moois.

Je winkelmand is nog leeg. Ontdek jouw volgende favoriet.

Ontdek de collectie