Ga naar de inhoud

VIND JOUW UPGRADE

Waar ben je naar op zoek?

Of ontdek Dyson, koffiemachines en haarstyling.

Shark

Shark HD426SLEU FlexStyle 3-in-1 Haarstyler en Föhn

Deze Shark HD426SLEU FlexStyle 3-in-1 Haarstyler en Föhn is geschikt voor alle haartypes. Met één simpele draai verander je van een krachtige föhn in een veelzijdige stylingtool.

Bekijk alle details ↓
€ 257,00Op voorraad
Betalen via je bank
Bankoverschrijving
Bezorging in Nederland 2–5 werkdagen
bruto breedte38.4 cm
bruto hoogte12.2 cm
bruto diepte21.8 cm

GOED OM TE WETEN

Alle details.
De juiste keuze.

Alles over dit product, op één plek.

Een vraag? We helpen je graag
Beschrijving +

Deze Shark HD426SLEU FlexStyle 3-in-1 Haarstyler en Föhn is geschikt voor alle haartypes. Met één simpele draai verander je van een krachtige föhn in een veelzijdige stylingtool. Krul, geef volume, stijl en definieer je haar met 3 stylingopzetstukken.

Krulaccessoire:
Creëer moeiteloos krullen in seconden. De Coanda-technologie wikkelt en krult het haar. De twee krulopzetstukken gebruiken zuigkracht om het haar rond de haarschacht te wikkelen, van de punten tot de wortels, voor krullen in beide richtingen.

Ideaal voor steil en golvend haar.
Ovale borstel: Geef je haar veerkracht en volume. De ovale borstel droogt tijdens het stylen en geeft je haar een extra glans. De gladmakende borstelharen aan de ronde kant grijpen het haar vast, maken het glad en geven het extra glans. De ontwarrende borstelharen in het midden kammen en ontwarren het haar.

Ideaal voor steil, golvend, krullend en kroeshaar.
Concentrator: Style en droog tegelijk. Met een draaibare spuitmond voor eenvoudig stylen, perfectioneer je je droogresultaat moeiteloos. 

Geen hitteschade
Extreme hitte is uit den boze. Shark FlexStyle meet de temperatuur 1000 keer per seconde, waardoor een constante luchttemperatuur gegarandeerd is en hitteschade wordt voorkomen.

Stylen en drogen tegelijk.
Bespaar uzelf urenlang stylen en bereik toch de prachtige resultaten die u wenst. FlexStyle geeft u het vertrouwen om te creëren en te experimenteren, en biedt tegelijkertijd een intuïtieve en eenvoudige bediening. In een compact ontwerp levert de Shark FlexStyle de kracht en snelheid voor ultrasnelle prestaties.

Salonresultaten gewoon thuis
Geniet van gladder, glanzender haar met minder pluis en losse haartjes. Fixeer je stijl met de cool shot-knop en voel je de hele dag zelfverzekerd.

De meegeleverde opbergtas zorgt ervoor dat alles georganiseerd blijft, zelfs op reis, zodat je het gewenste stylingaccessoire gemakkelijk kunt pakken wanneer je het nodig hebt. Het pakket bevat ook een handige stylinggids met tips, trucs en inspiratie om je te helpen bij het stylen van je haar.

  • Nu met meer vermogen: 1650 watt!
  • De krachtige, lichtgewicht en veelzijdige FlexStyle verandert in een handomdraai van föhn in stylingapparaat .
  • 3 stylingaccessoires : krultang, ovale borstel, concentrator
  • Style je haar tijdens het drogen zonder het te beschadigen met hitte ; verspil geen tijd.
  • Styling voor alle haartypes : krullen, volume, gladheid, definitie
  • Gladder en glanzender. Minder pluizig haar en losse haartjes.
  • Dankzij het lichte ontwerp is de FlexStyle de perfecte reisgenoot.
  • Inclusief opbergtas
  • Kleur: Steen
Specificaties +
Merk

Shark

bruto breedte

38.4 cm

bruto hoogte

12.2 cm

bruto diepte

21.8 cm

bruto gewicht

1.96 kg

netto breedte

4.57 cm

netto hoogte

34.3 cm

netto gewicht

0.38 kg

netto diepte

4.57 cm

Haarstyler

Ja

Vermogen

1400 Watt

Warmtestanden

3

Snelheden

3

Artikelnummer
NL-00622356306638
EAN / GTIN
622356306638
Betaling
Bankoverschrijving

Je betaalt via bankoverschrijving vanuit je eigen bank. Na het plaatsen van je bestelling zie je de betaalinstructies. Vermeld je bestelnummer bij de overschrijving.

Je bestelling wacht op betaling. We verwerken en verzenden je bestelling zodra de betaling op onze rekening is ontvangen en gecontroleerd.

Meer over betalen
Verzending
Bezorging
Binnen Nederland
Verwachte levertijd
2–5 werkdagen
Bestellingen onder €75
€4,95
Bestellingen vanaf €75
Gratis verzending

De grens voor gratis verzending geldt voor het producttotaal na korting. Je ontvangt de verzendinformatie zodra je pakket onderweg is. Een afwijkende levertijd vermelden we bij het product of vóór het afronden van je bestelling.

Alles over bezorging
Retourneren

14 dagen om rustig te kiezen. Je kunt je aankoop zonder reden herroepen tot 14 dagen na de dag van ontvangst. Daarna heb je nog 14 dagen om het product terug te sturen.

Bij een gewone retour betaal je de retourverzendkosten. Bij een ondeugdelijk of verkeerd geleverd product zijn de noodzakelijke retourkosten voor ons. Terugbetaling gebeurt via het oorspronkelijke betaalmiddel.

Voor bepaalde verzegelde hygiëneproducten kan een uitzondering gelden na het verbreken van de verzegeling. Dit geldt niet automatisch voor alle verzorgingsapparaten. Lees de volledige voorwaarden op onze retourpagina.

Retourvoorwaarden & retour aanmelden

MOOI GEKOZEN

Jouw winkelmand.

Ruimte voor iets moois.

Je winkelmand is nog leeg. Ontdek jouw volgende favoriet.

Ontdek de collectie